Youtube İzlenme Saati Takip Etme Vidiq

Youtube İzlenme Saati Takip Etme Vidiq

Youtube İzlenme Saati Takip Etme Vidiq programı sadece izlenme saatinizi görmenizi değil , bütün youtube analizinizi sizlere yapıyor.Bunun için sizden ücret de istemiyor.Ve programı çalıştırmaya başlamanız yaklaşık 20 saniye sürüyor.Daha ne olsun?

Vidiq youtube analiz eklentisi izlenme saati

Youtube İzlenme Saati ve 12 Ay Kuralı Vidiq

Vidiq eklentisi ,Youtube İzlenme saatinizi analiz eder.Fakat ; sizin dikkat etmeniz  bazı hususlar var.Onlardan bahsedeyim.Biliyorsunuz ki , youtube üzerinden para kazanmanızın açılması ve reklam koyma özelliğinizin gelmesi için 1000 abone ve 4000 saat izlenmeniz gerekiyor.Bunların ise son 12 ay içinde gerçekleşmesi gerekiyor.Örnek olarak ; İzlenme süreniz 01.01.2020 tarihinde ve 31.12.2020 tarihine kadar 4000 saati geçmezse 1 gün sonra geçse bile para kazanma açılmaz.Çünkü; 12 ayda bir sıfırlanır.Öyle bir durumda üzülmeyin ! İşinize koyulup ilk 3 ay içinde 4000 saat izlenmeyi geçmeyi hedefleyin.İlk 3 ay içinde 4000 saat’i geçerseniz adsense alabiliyorsunuz.OLmazsa öbür yıl para kazanmaya açılacak,zaten.

Vidiq Eklentisi İşlevleri

  • Sizlerin haftalık izlenme sayılarınızı ,artışı ve azalışı gösterir.
  • Para kazanmanızın açılma sürecinde youtube içerisindeki görünümde size sürekli gün içinde izlenme saatinizi kontrol ettirir.Ve sizi motive eder.
  • Diğer youtube kanallarının performansını gösterir.
  • Attığınız videoların açıklama ve etiket kullanımlarının kalitesini ölçer.Ve size Seo puanınızı gösterir.
  • Youtube üzerinden bağlı olduğu hesapların takipçi sayısını gösterir.Örnek olarak instagram.
  • Videolarınızın hangi ülkeden izlendiğini ve hangi kitleye eriştiğini gösterir.

Takip Etme akışına bırak ! diyenlere inat.Planlı bir şekilde çalış ve sabırlı ol.

Videolarınızı günlük,haftalık ya da aylık düzenli bir şekilde paylaşın.Youtube sizin çalışmanızın ciddiyetini gözlemler.Eğer canınız sıkıldığında video atıyorsanız.Youtube sizi önemsemez ve ön plana çıkarmaz.Bu yüzden video paylaşımlarınızın zamanı hep belli olsun.Planlayarak paylaşım yapın.Ve 6 ay kuralına uyup 6 ay boyunca aynı sabırı gösterin.6 Ay’ın sonunda zaten bir yerlere gelmiş olacaksınız.Ve bu sizi motive edecek.Onun hızıyla devam edeceksiniz.

Youtube İzlenme Saati Takip Etme Vidiq
Youtube için Vidiq eklentini kullanın.İzlenme Saatini Takip Et!

Vidiq eklentisini ekleyip sonra Youtube’a girin ve youtube içinde değişim olacak.Artık analizlerinizi her kanalınıza girdiğinizde göreceksiniz.

Bu tarz yazılar ilginizi çekiyorsa,Eğitim sayfamıza göz atabilirsiniz.Youtube kariyerinizde hepinize bol şanslar.

Bizim Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir