Video İzleyerek Para Kazanmak

Video İzleyerek Para Kazanmak İster misin ?

Çoğu kişi internet üzerinden Para Kazanmak istiyor ve bunu Video İzleyerek yapmanız gerçekten mümkün paylaşacağım sitede en az 100 Dolar çekme limiti var ve ben bunu çektim.Çekmemin üzerine bu siteyi sizlere paylaşıyorum.Güvenilir ve kazandıran bir site olduğunu söyleyebilirim.Sitenin amacı günde 5 video izleme sınırı var.Ve başlangıçta kayıt olduğunuzda size 5 Dolar veriyor.Ve size özel link ile kayıt ettirdiğiniz her kişi üzerinden size 1 dolar ödüyor.Sitenin kuruluş ama kazan-kazan üzerine kurulu.Siteye video izlettirmek isteyen kişiler reklam yapıyor.Ve Site ise izleyenlere para ödüyor.

Video İzleyerek Para Kazanmak Hangi Site ?

Yukarıda bahsettiğim siteyi söyledikten sonra bu tarz farklı sitelerden de bahsedeceğim. Günlük belki 1 , 2 dolar paralar kazanacaksınız.Fakat 2-3 ay boyunca günlük 10 dakikanızı ayırarak uzun vadede 1000-2000 dolar gibi para biriktirebilirsiniz.Ve çok büyük emek harcamadan vereceğim siteleri gün içinde az bir vaktinizi ayırarak kullanabilirsiniz. İlk olarak bahsettiğim ve aralarında en çok kazandıran site wintub ‘ a buradan kayıt olabilirsiniz.

Bu tarz Diğer Kazandıran Siteler 

Bu site üzerinden günlük sınırsız sayıda video izleyebilir,instagram ,twitter gibi sosyal hesaplardan takipler yapabilirsiniz.Ve bu yaptığınız işlemler sonucunda puanlar kazanırsınız. Bu puanları isterseniz kendi sosyal medya hesaplarınızın reklamını yapmakta kullanabilirsiniz.İsterseniz nakit olarak çekmek için kullanabilirsiniz.Günlük 4 -5 TL gibi rakamlar kazanıp her gün 20 – 30 dakikanızı ayırabileceğiniz bir ek gelir kazanma sitesidir. Pasif gelir oluşturmak için kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

Takip Kazan sitesi ile aynı mantıkta olup  tek farkının sadece youtube izleme ve abone olarak puan biriktirebileceğiniz bir site olmasıdır.Aynı şekilde puanlarınızı biriktirip ister nakit olarak alabilir.Ya da youtube reklamlarınızı yapmak için kullanabilirsiniz.

  • YoutubeAbonem

Yukarıda ki 2 site ile aynı mantıkta çalışır.Video İzleyerek Para Kazandıran sitelerden bir tanesidir.Güzel yanı 1 TL bile hesabınıza çekebilirsiniz. Dezavantajı ise yeni bir sitedir.Kullanıcı sayısı şuan az sayıdadır.

Günlük 1 Saat Video İzleyerek Ay’da  2000 TL Para Kazanmak

Verdiğim  4 siteyi günlük toplam 1-2 saatinizi ayırarak ayda 2000 TL’ye kadar para kazanmanız hiç şaşırılacak bir durum değil.Hatta gayet olağan bi durumdur.Bazı kişiler paralarını site içerisinde biriktiriyor.Benim sizlere tavsiyem minumum para çekme tutarı kaç ise paranızı günlük haftalık çekin.İçeride para biriktirmeyin.Her şeye rağmen tedbirimizi alalım. 

Video İzleyerek Para Kazanmak

Bu tarz para kazanma yazılarına Girişimcilik ve İş Fikirleri sayfasından göz atabilirsiniz. İnternet üzerinden para kazanmak mümkün ve zor değil,unutmayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir