Valorant Drop Düşürme Taktikleri

Valorant Drop Düşürmek Taktikleri

Yeni çıkan Riot Games oyunu Valorant kapalı betasını oynayabilmek için yayınları izleyerek Drop Düşürme gerekiyor.Kapalı betaya katılmak isteyen ve oyun açılana kadar oynamak isteyen kişiler için aslında iyi bir fırsat olmuştur.Her yayıncı olmasa da yayınlarının açıklama kısmında ”droplar etkinleştirildi” yazan yayıncılarda onlıne olarak sizde oyunun kapalı betasına katılma hakkı kazanıyorsunuz.

Riot Games elini uzattığı her yerde başarısını ve sürekliliğini göstermiş olması ve bu oyunun yapımcılarının tanınmış profesyonel kişiler olması oyunun tutacağının göstergesi olmuştur.Biliyorum,oynamak istiyorsunuz sizde bir an önce bu oyunu.Peki neye göre kazanıyorsunuz ? Kazanmayı hızlandırmak için neler yapmalısınız ? Bunlardan bahsedeceğim.

Valorant Drop Düşürme Taktikleri

Valorant Oyunu Tarzı Nasıldır ? 

Valorant CS:GO’nun tek atma ve Aim açısından benzerlik göstermesinden dolayı ve Rainbow six siege karakterleri gibi her karakterin kendine özgü özellikleri olması bu iki oyunun karışımı olduğunu söyleyebilirim.13 olanın kazandığı raund sistemi ve bomba kurmalı oyunun ,bomba kurma alanları Cs’den farklı olarak A , B , C olarak 3 alanda kurulabilir.Fakat alanların birbirine çok yakın olmasından dolayı rakip karşınıza çabuk çıkıyor.Raundlar çok kısa sürüyor.Oyunu 5 kişi ekip olarak oynamanız çok önemli aksi taktirde oyun kazanmanız çok zor olacaktır.Çünkü ; Cs:Go ve Rainbow ‘ dan daha fazla taktik gerektirdiğini düşünüyorum.Oyunda ki karakterleri çok iyi inceleyen bir videoyu aşşağıya bırakıyorum.Çok detaylı bir karakter ve oyun inceleme videosudur.

Valorant Drop Düşürme Taktikleri

Drop düşüren kişilere sorduğumda nasıl düşürdükleri hakkında ve benim düşürme tecrübeme dayanarak dediklerimin hiç bir kesinliği yoktur.Sadece düşürenlerin nasıl düşürdüğünü sizlere söyleyeceğim.Öncelikle yapmanız gerekenler Valorant sitesi üzerinden Riot games hesabınızı twitch adresinize bağlayacaksınız.Ardından sitenin içinden sosyal kısmına gelip Valorant oyununun Twitter , İnstagram, Facebook adreslerini takip edip Valorant discord sunucusuna katılacaksınız.Sonra Twitch üzerinden arama kısmına ”Droplar Etkin” yazıyorsunuz.Ve beğendiğiniz yayıncıyı izliyorsunuz.İzlediğiniz yayının aşşağı kısmında ”Droplar etkinleştirildi” yazıyorsa o yayından oyunu oynamaya hak kazanabilirsiniz.

Drop Düşürmek için Yapılan Yanlışlar / Valorant

İzleyicilerin mantığında ne kadar az izleyicili yayıncıları izlersem,düşme şansı artacaktır.Öyle değil işte. Valorant bağlantılı twitch hesaplarını yayınları izledikçe bir havuza düşürüyor.Ve yazımda bahsettiğim gibi sosyal medya hesaplarını takip etmesi şanslarını arttıracağını belirtiyor.Ve bundan sonra dropları düşürmeniz tamamen şans oluyor.Günlük ne kadar drop atıyor ya da saatte bir mi atıyor? Bunların hiç birini bilmiyoruz.Sadece Valorant biliyor.Ve kesinlikle twitch yayınının sesini kapatmayın.Sistem yayını izlemediğini algılıyor.Ve size drop düşürmüyor.

—————————————————————————————————————————————

Valorant Güzel Hareketler

Bu tarz yazılar hoşunuza gidiyorsa Gençlik ve Blog yazılarımıza göz atabilirsiniz.Lol hakkındaki yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.

İnstagram hesabımızı takip etmediyseniz takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir