Twitch Profesyonel Panel Tasarımı

Twitch Profesyonel Panel Tasarımı Nasıl Yapılır ?

Twitch üzerinden yayın yapmaya başlayacak herkes Profesyonel Panel Tasarımı yapmak veya yaptırmak isteyecektir.Fakat bunu yaptırmak için çoğu kaynak ve videolarda program bilgisi olması veya photoshop bilgisi olması gerektiği söyleniyor.Bunların hiçbirine gerek yok . Sadece size iki link vereceğim.Bunlar ile dediklerimi yaptığınız takdir de gerçekten şık ve gösterişli tasarım yapacaksınız.Twitch panel tasarımı nedir ? ondan bahsedeyim. Twitch paneli sizin profil ekranınız da bilgilerinizin bulunduğu  ve bunun dikkat çekmesi için güzel bir tasarım yapılması gereken bir alandır.Fakat bu tasarımı çoğu kişi ücretli olarak yapmaktadır.Ücretsiz nasıl yapılır ? Videoları paylaşan çoğu kişide çok amatör ve şık durmayan tasarımlar yapıyor.Ben size profesyonel duran bir tasarım yapmayı öğreteceğim.Örnek olarak aşağıya kendi profil tasarımımı bırakıyorum.

Profesyonel Twitch Panel Tasarımı Nasıl Yapılır

Twitch Profesyonel Panel Tasarımı Yapmak İçin Yapmanız Gerekenler

  1. İndirmeniz Gereken dosya Photoshop Cs 6 bunun ile herhangi bir bilginizin olmasına gerçekten hiç gerek yoktur. Bu programın crack ‘ li halini vereceğim. İndirebilirsiniz full sürümüdür.
  2. Tasarımları beğenip istediğimiz tasarımları indirebileceğimiz harika bir sitenin linkine tıklayabilirsiniz.Buradan tasarım seçeceğiz.
  3. Beğenip indirdiğimiz tasarımı Photoshop programı üzerinden düzenleyeceğiz.Türkçeleştirip kendi tasarımımızı yapacağız.

Linklere tıkladıktan sonra reklam geçmeniz gerekecek.İki kere reklamı geç dedikten sonra sekmeyi kapatın ilk açtığınız sayfada asıl link’e gidecektir.

Doğru Panel Tasarımı ve Profesyonel Twitch Hesabı İçin Önerilerim

Öncelikle panel tasarımlarını bulacağımız site üzerinden , streaming designs sekmesi üzerinden streaming bundles seçeneğine geliyorsunuz.Burada toplam 7 – 8 adet tema var.Fakat bunların hepsi profesyonel kişiler tarafından tasarlanmıştır.Bunlardan herhangi birini beğenip indirmenizi öneririm.Ardından indireceğiniz tasarımın içinde panels.psd dosyası olacaktır.Bu dosyayı photoshop programımız üzerinden açacağız.Ve ekrandaki tasarımın üzerindeki yazıya iki kere tıkladığımız zaman yazıyı değiştirebileceğiz.Ve yazı stilini rengini değiştirebileceksiniz.Tavsiyem değiştirmemenizdir.Çünkü ; tasarımlar üzerindeki doğru yazı stilleri ve renkleri zaten bu yapımcılar tasarlamıştır.

Ardından Twitch profilinize gidip panelleri düzenle deyip , tasarımlarınızı ekleyebilirsiniz.Hepinizin tasarımlarını yorumlara veya whatsapp üzerinden bekliyorum.Hepinizin profillerine girip bakacağım.

YAZI GÜNCELLENDİ 

Dostlarım fark ettim ki ; Çoğu kişi video çekmemi ve tam olarak anlamadığını belirtmiş.Bunun üzerine bende youtube videosu çektim ve adım adım anlamınızı sağlamak için.Twitch Profesyonel Panel Tasarımı yapmak için aşşağıya bırakacağım videoyu sonuna kadar izleyip adım adım uygularsanız sonuç alacaksınızdır.

Bu tarz yazılar ve bilgi almak istediğiniz konu varsa sağ altta whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.Sizin için araştırıp paylaşabiliriz.Gençlik ve Kişisel Gelişim yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir