5 Sermayesiz İş Listesi

Sermayesiz İş Fikirleri

Sizlere Sermayesiz İş Fikirleri hakkında bu yazımdaki işleri Elinde Bilgisayar ve İnterneti bulunan herkes yapabilir.

1. Sermayesiz İş Fikirleri

Affiliate Marketing

Kimi kopyala yapıştır yapıyorsun paraları götürüyorsun dese de o kadar kolay olmayan ama gerçekten sermayesiz bir girişimdir.Peki mantığı nedir?Onlıne ürün pazarlayıcısı veya reklamcısı oluyorsun.Pazarlayıp sattığın ürün başına komisyon alıyorsun.Çok büyük gelir yaratmasa da çevremizde bu işi yapanlara sorduğumuza göre aylık 15 ila 800 Dolar arası gelir sağlıyor.

affilate marketing nedir

2 . Sermayesiz İş Fikirleri

Logo Tasarımı 

Malum artık internet üzerinden çoğu bilgiyi , yetkinliği kazanabiliyoruz.Tek yapmamız gereken üzerinde uğraşmak,vakit harcamaktır.Giderek artan yayın platformları yeni yayıncıların piyasaya çıkmasına sebep olmuştur.Ve bu yayıncıların çoğu logo ve banner için tasarımcıya ihtiyaç duyuyor.2 3 aylık özverili bir eğitimin ardından logo tasarımı yaparak güzel gelir elde edip ve işi ileri boyuta da taşıyabilirsiniz.

Sermayesiz İş Fikirleri Logo tasarım

3. Herhangi Bir Beceri

Bir becerin , yetkinliğin var mı?  Youtube da paylaş , instagram hesabı büyütüp gelir elde et demeyeceğim.Zaten günümüzde bunu bilmeyen ya da duymayan hiç kimse yoktur.İsteseydin ya da uğraşsaydın yapardın diye düşünüyorum.Matematik bilgisinden , Şarkı sözü yazarlığına kadar internet üzerinde bu becerilere sahip kişilere ücreti karşılığında işler verilebiliyor.

Sermayesiz İş Fikirleri-Gitar

4 . YAZARLIK

Günümüzde blog sitesi çok fazla açılıyor.Ve çoğu kişi makale yazıcak kişiler arayabiliyor.Makale başı 3 Tl ile 6Tl arası makale yazdırılıyor.Bilgisayar başında vakit geçiren biri ve araştırmayı seven kişilerseniz size uygun bir iştir.Bu iş seçimini yaparken güvenilir sitelerle çalışmaya özen göstermeniz çok önemlidir.

yazarlık ile para kazan
5. Telefon Uygulamaları

Bazı uygulamalar reklam izletip veya görev yaptırıp çok düşük paralar veriyor.Bunları günlük hobi olarak yapıp 2 3 yıl sonra bir Iphone 7 plus belki alırsınız.Uzun vadeli bir para kazanma modeli ama günde 30 dakika hobi olarak yapsanız 2 3 yıl sonra güzel bir para getirebilir.

Ve Bu tarz yazıların gelmesini istiyorsanız Blog , İş Fikirleri ve Sermayesiz İş Fikirleri sayfalarına göz atabilirsiniz.Teşekkürler.

 

Buradan Hangi Mobil Uygulamalar para kazandırıyor Bakabilirsiniz.

5 Sermayesiz İş Listesi” için 2 yorum

  • Mart 22, 2020 tarihinde, saat 1:11 pm
   Permalink

   Teşekkürler ilgin için

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir