The End of The f***ing World Dizi Yorumu

Netflix Dizi Yorumu / The End of The F***ing World

Netflix Dizi Yorumu yapacağım The End of The f***ing World dizisi 17 yaşlarında tam bir Z kuşağı iki gencin başrol aldığı bir dizidir.Öncelikle söylemem gereken oyunculukları çok iyi olan bu iki arkadaşımız değişik bir tiplemedir.James hissiz , duygusuz ve psikopat bir karakterdir.Gerçekten psikopat karakter bu arada. Bebekken annesi gözlerinin önünde kendini öldürmüştür.Babası onu her ne kadar sevse de babasını hiç sevmiyordur.Çünkü ; Annesinin ölümünü hep babasına bağlamıştır.Bunun üzerine küçük yaşlarda hayvanlara işkence yapmış , öldürmüş ve hiçbir şey hissetmemiştir.James çok fazla canlı öldürmüştür. Fakat bir insan öldürmemiştir.Bir de insan öldüreyim deyip Alyssa ile tanışmıştır.Onunla geçirdiği vakit ile birlikte çok güzel duygular yaşamıştır.Evden kaçmışlar , hırsızlık yapmışlar ,bir tane adamı öldürmüşlerdi.Güzel duygulardan kastettiğim şey bu değildi.Karşılıklı duyguları çok iyiydi.Bunların hepsini birbirleri için yapmışlardı.

the-end-of-the-fing-world-2-Netflix Dizi Yorumu

Netflix Dizi Yorumu // James ,Alyssa

James her ne kadar psikopat , soğukkanlı olsa da bir o kadar korkak bir heriftir.Fakat 1. Sezonun sonunda Alyysa’nın babasının ikisini ele verdiğini hisseden James polis telsizi açıkken kendisinin suçlu olduğunu anlayıp kaçmıştır.Polis’den kaçarak kendini suçlu gösteren James dizinin son bölümü son sahnesinde Polisler tarafından vurulmuştur.Öldü mü ? Bence ölmedi Çünkü : silahsız birini polis vuramaz.Vursa bile yaralı bırakır.Evet 2.sezonu da bugun izledim . Ölmedi.Fakat iyileşmesi zaman alacaktı.

Alyysa ise yeni bir erkekle tanışmış.James’dan sonra kendini çok hissiz hissetmeye başlamıştı.Tanıştığı ilk gün evlenme teklifi etmiştir.Tabi James öldüğünü düşünüyordu. Çünkü; Alyysa’nın Annesi James hastanedeyken James’i uyarmıştı,kızıyla görüşmemesi için.

Allysa ve James’a iki adet mermi yollanmıştı.İntikam almak isteyen birisi onları tehdit ediyordu. James karakterini çok sevdiğim biri ve bence Alyysa onun karakterinin gelişimini çok etkiledi.Netflix dizileri arasında çok sevilen bir dizi olmasının sebebi James olduğunu düşünüyorum.Çünkü; sıradan karakter yapılarından uzaklaşmışlardır.James karakteri ile bu dizide.

Bu Dizi hakkındaki Yorumlarım

Harika bir senaryosu olduğunu düşündüğüm bu dizi 1.sezon ve 2.sezon arasında ki bağlantı harikadır.Gerçekten her bölümü 20’er dakika olan dizi çerez gibi izleniyor.Ve gerçekten çok sürükleyici bir dizi olduğunu düşünüyorum.Dizinin en can alıcı sahnesi ve bütün kurgunun o sahne üzerine kurulu olduğu anı aşşağıya bırakıyorum.

Bu tarz yazılar hoşunuza gidiyorsa Film Dizi Yorumları ve Gençlik yazılarımıza göz atabilirsiniz.İnstagram adresimizi takip etmediyseniz takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir