Kitap Yazmadan Kitap Satılır mı ?

Kitap Yazmadan  Satmak ?

Bedava E-Kitap Alıp Dolar Bazında Satmak

Yapacağımız şey bedava E- Kitap alıp  dolar bazında satmak ve bu şekilde yazmadan para kazanabileceğimiz bir döngü kurabileceğiz.Peki bu nasıl olacak? adım adım anlatıyorum.

Kullanacağımız siteler ; 

E – Kitap Yazmadan Satmak / Detaylı Anlatımı 

Kendi tecrübelerimi göz önünde bulundurarak sizlere daha hızlı bir şekilde sonuç almanız için taktikler vereceğim.Öncelikle yukarıda ki bedava E-kitap bulabileceğimiz siteye gidip İlişkiler ile ilgili ve ya web tasarım,seo tarzında E-Kitap bulup bilgisayarınıza indirmenizi isteyeceğim.Neden bu tarzları indirmenizi istedim ? Çünkü ; E- Kitap okuyucuları genelde problem çözebilecek, kitaplar arıyor.Bu yüzden örnek olarak sevgilisinden ayrılmış birisi ilgisini çeken bir kitaba 5-10 $ rahatlıkla verebilir.Onun sorununu çözebileceğine inanırsa.Ya da Bir site sahibi , Seo kullanımını öğrenebilecek ise bir kitaba 10 – 15 $ verebilir.Çok yüksek paralar değil onlar için. 

Kısacası benim tavsiyelerim E – Kitabı indirdiğinizi varsayıyorum. Ve Gelelim Kitapları satacağımız sitede yapacağımız işlemlere…

e-kitap-yazmadan-E- Kitap satmak

E- Kitap Satmak ve Satacağımız Sitede Yapılacak İşlemler

Ardından 2. kullanacağımız siteye giriyoruz.Ve çok hızlı bir şekilde üye oluyoruz .Ardından üst kısımda products (ürünler) menüsüne tıklayıp ilk ürününüzü yayınlayın sayfası gelecektir.İşte bu alanda yazmadan ücretsiz indirdiğimiz E-Kitabı satacağız.Fiyat belirleme , kitap açıklaması , kitap kapağı koyacağımız alandır.Zaten indirdiğimiz kitapta hepsi mevcuttu.Bu siteyi kullanmamızın amacı çok fazla hedef kitle olması,hızlı etkileşim alabileceğimiz bir site olması.

Ve ürünümüzü kaydettik.Artık müşteriler kitaba erişebiliyor.Ve kitap linki oluşacak.Bu linki kopyalıyoruz.Twitter  veya Facebook grupları olabilir.Sevgili , ilişkiler hakkında kitap satıyorsak,bu kitleye erişip problemlerini çözebileceğini ,faydalı olacağından bahsedip ikna edeceğiz. Ve reklamımızı yapacağız.Aslında dijital ticaret yapacağız . Herhangi bir ürünümüz olmadan , emeğimiz olmadan,ürünü satmaya çalışacağız. Diyorsanız ben yazmadığım kitabı satmam.E-Kitap satacaksam Amazon Kindle,D&R , Google Play gibi yerlerde satarım , buradaki yazı senin için daha faydalı olacaktır. 

E- Kitap Yazmadan Satmak Hakkında Son Önerilerim
  • Kitaplarınızı sadece bu siteden değil , fiveer,etsy,shopier üzerinden de satabilirsiniz.Bu siteyi önermemin sebebi sadece E-Kitap müşterilerinin bulunmasıdır.
  • Ürünlerinizin fiyatını 2-5$ arasında koyun.Alıcı alırken düşünmez ve satışlarınız artar.Zaten maliyetiniz hiç yok ve Türkiye’de yaşıyorsanız.Kitap başı 15 Tl  bence çok iyi.Çoğu kitap yazarı bu fiyata satıyor , kitaplarını.
  • İnstagram da yabancı kitleye hitap ettiğiniz bir hesabı geliştirmenizi ve reklam yapmanızı tavsiye ederim.
  • Facebook üzerinden yabancı e-kitap kapalı gruplarına girip, Arkadaşlar edinip kitaplarınızı paylaşabilirsiniz.
  • Sadece 1 kitap ile kalmayın 20,30 kitap ekleyebilirsiniz.Daha çok kitleye ulaşmanız kolaylaşacaktır.
  • Kesinlikle Pinterest kullanıcısı olun . Ürünlerin fotoğrafını paylaşıp satın alma linkini yönlendirin.Bu şekilde kitlenize ulaşımınız çok daha kolaylaşacaktır.
  • Pinterest kullanımını bilmiyorsanız aşşağıya bırakacağım videoyu izleyip hemen öğrenebilirsiniz.
  • Kitap Yazmadan Kitap Satmak , satıldığı anda öyle tatlı bir keyif veriyor ki , bunu yaşadığınızda ki yüz ifadenizi buradan görebiliyorum .  😉

Bu tarz yazılar ilginizi çekiyorsa Girişimcilik ve İş Fikirleri sayfamıza göz atabilirsiniz.Sizler için her gün içerik üretip gelir oluşturmanızı sağlamaya çalışıyorum.Bu yüzden kazanç elde ettiğinizde yorumlara yazarsanız beni mutlu edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir