Kitap Kapağı Tasarlayarak Ay’da 1000$ Kazanmak

Kitap Kapağı Tasarlayarak Ay’da 1000$ Kazanmak

Kitap Kapağı Tasarlayarak Ay’da 1000$ Dolar kazanmanız gerçekten mümkündür.Ve bu fiyat , ilk 3 aylık bir dilim için tahmini bir fiyattır.Eğer ki , sistemi oturtup ,zamanınızı ayırırsanız gerçekten çok güzel geri dönüşler alacağınıza eminim.Eğer tasarım ile alakan yoksa , nasıl yapacağını bilmiyorsan hiç üzülme.Gelişen teknoloji gerçekten o kadar enteresan ki , keşfedemeyenler bizim gibi insanlara muhtaç oluyor.Aslında herkes kendi E-Kitap tasarımını çok kolay yapabilir.Fakat keşfedemediği için İnternet üzerindeki harika yazılımı olan siteleri bizlere yaptırıyorlar.

Peki Nasıl Tasarlayacağım ve Satacağım ?

E- Kitap Kapağı nı Nereden Tasarlayarak , Nereler den Satacağız ?

Kitap kapağını canva.com sitesi üzerinden tasarlayacağız.Bir çok hazır tasarım ücretsizdir.Bazıları ücretlidir.Ücretli özellikleri kullanabilmek için pro özelliğini kayıt olmanız gerekiyor.Bu ise yıllık sadece 9$ . Fakat içinde animasyonlu kapak yapma özelliğine kadar çoğu özellik ve şablon ücretsiz olacaktır.Bu da demektir ki : Geliriniz %200 artacaktır.Çünkü ; Normal bir Kitap Kapağı fiyatı 4$ ise animasyonlu kapak fiyatları  15 dolardır. Kısacası bu sitenin verdiği özellikler size profesyonel tasarımcı gibi kendinizi pazarlamanızı sağlıyor.Hiç bir teknik bilgiye ihtiyacın kalmıyor.Tek gereken zaman ve biraz hayal gücüdür.

Canva.com sitesine pro özelliğine geçmeden 1 ay ücretsiz deneyebiliyorsunuz.

Ay’da 1000$ Kazanmak İçin Hangi Sitelerden Tasarlayarak Satacağız ?

fiverr.com sitesinde E-Kitap kapağı tasarımı yapan bir çok kişi gördüm.3 Çeşit fiyatlandırma yapılıyor.Normal sadece ön kapak tasarımı 4 – 5 $ civarındadır.Önlü ve arkalı kapak tasarımları   7-9 $ arasında satılıyor.  Animasyonlu kapak tasarımları 13-17 $ arasından satılıyor.Eğer ki işe yeni başladıysanız kesinlikle herkesten ucuza satış yapın.Müşterilerinizin sorunlarını kesinlikle önemseyin.Müşteri bu şekilde kazanılır . Bir Türk arkadaşımız bu site üzerinden sadece kapak tasarımı yaparak 3 $ gibi bir fiyata satarak ilk ayın da 300 sipariş aldı.Bu mümkün.

Fiveer üzerinden E-Kitap Tasarlayarak Nasıl 1000$ Kazanılır

Fiveer’a göre daha popülerdir.Fakat  E-Kitap kapak tasarımı yapan kişi sayısı çok daha az yani burada rekabet edecek kişi sayısı çok az olacaktır.Ama biz iki sitede de satış yapacağız.Çünkü ; pazarımız büyüyecektir.Ve iki site de bir ücret talep etmiyor,satış yapmak için.Etsy üzerinden mağaza aç deyip çok rahat ürün listeleyebiliyorsunuz..

etsy hesap nasıl açılır-Kitap Tasarlayarak Ay'da 1000$ Dolar kazanmak

Kitap Kapağı Tasarlayarak 1000$ Kazanmak için İzleyeceğiniz Yol Haritası

  • İlk olarak yapmanız gereken iki site de Amerika’ya ait olduğu için ödeme almanız uluslararası gerçekleşecektir.Paypal yasak olduğu için Payoneer hesabı açıp çok rahat ödeme alabilirsiniz.Payoneer hesabı nasıl açılır videosunu izleyip açtıktan sonra yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.
  • Ardından Canva.com sitesini nasıl kullanacağımızı , özelliklerini yaklaşık 30 – 45 dakika içinde çözeceğinizi düşünüyorum.Herşeyiyle birlikte.Kipak tasarımı ile olan kısmı keşfetmemiz yeterli olacaktır.Onunla ilgili video bırakıyorum.Alt yazıları açıp izleyebilirsiniz.
  • Canva kullanmayı da öğrendik.Sırada ise fiveer ve etsy sitelerine satıcı hesabı açıp kendi reklamımızı yapacağımız bir kapak ile fiyat belirleyeceğiz.Müşteriler gördüğünde ilgisini çekmesi için kapağa ”Kitap başlığını ve sloganını at , profesyonel kapağın  2-3 saat içinde teslim edelim ” tarzında bir yazı yazabilirsin.Fakat 2 site üzerinde de ürünlerinizin başlığı ve açıklaması İngilizce olması gerekiyor. 
Kitap Kapağı Tasarlayarak Ay’da 1000$ Kazanacaksın !

Ay’da 1000 $  kazandığında evet , başardım diyeceksin.Bu sadece başlangıçtı ama.   😉

Bu tarzlar ilginizi çekiyorsa Girişimcilik ve İş Fikirleri yazılarımıza göz atabilirsiniz.İnstagram adresimizde motivasyon paylaşımları yapılıyor,takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir