İnstagram Hesabı Takipçi Arttırma / Jarvee

İnstagram Hesabı Takipçi Arttırma Uygulaması Jarvee

İnstagram Hesabı Takipçi Arttırma uygulaması Jarvee yi sizler ile paylaşacağım.Hiç bir uygulama bu uygulama kadar yararlı ve çok kullanışlı olmadığını söyleyebilirim.Bu uygulamanın avantajlarını söyleyecek olursak bir kere reklamlar ile uğraşmazsınız.Uygulamanın içinde aklınıza gelebilecek, kendiniz onlıne yapabileceğiniz her şeyi Jarvee Uygulaması kendi yapar.İnstagram Takipçi Arttırmak için en çok kullanılan yöntem olan Takibe takibi en rahat yapabileceğiniz uygulamadır.Siz sadece uygulamayı indiriyorsunuz.Ayarları yapıyorsunuz ve Uygulama takip ediyor,takip etmeyenleri takipten çıkıyor,toplu mesaj atıyor ve fotoğraf bile beğeniyor.Uygulama normalde paralı fakat biz para vermeden kullanacağız.Söylediğim şekilde yaparsanız uygulamayı para vermeden kullanabileceksiniz.

Bu uygulamanın bizim için en büyük dezavantajı Türkçe olmamasıdır.Ve uygulamanın nasıl kullanıldığına dair Türkçe kaynak bulunmamaktadır.Ben size bu yazımda yardımcı olacağım.Fakat tam olarak kurulumu için yazımızın sonunda  sizi bir video’ya yönlendireceğim. 

Jarvee Uygulaması / En Kullanışlı İnstagram Hesabı Takipçi Arttırma 

Bu uygulamayı kullanmak için ilk önce buradan bugün ücretsiz dene kısmına basıp indiriyorsunuz. Herhangi bir paketi seçebilirsiniz.Beş gün ücretsiz kullandıktan sonra kullanamıyorsunuz.Fakat bunun için yapmanız gereken şeyi anlatacağım ve sürekli ücretsiz kullanabileceksiniz.Bu bilgi hiç bir Türk sayfasında yada videosunda bulunmamaktadır.Ben bu uygulamayı kullanırken hiç bir kaynağa erişemedim.Sadece Yabancı sitelerde bulabildim.

Ücretsiz dene kısmına tıkladıktan sonra hesabınızı oluşturun yerine e-posta giriyorsunuz.E-postayı herhangi bir e posta hesabı yazabilirsiniz.Sadece oraya yazacaksınız,başka zaman işiniz olmayacak.Deneme sürümüne başla dedikten sonra herkesin burada yaptığı hata yüzünden sorunla karşılaşıyor.Burada yapmanız gereken. ilk önce Kullanıcı adınız ve şifrenizi ekranda göstericek. Bunları birkaç gün sonrada görebileceğiniz,bakabileceğiniz bir yere kaydedin.Ardından indir diyoruz.Fakat burada indireceğimiz dosya,Önerilen doğrudan indirme değil.Sadece Dosyalar indir alanı var.Biz sadece dosyaları indireceğiz.Çünkü.beş gün sonra yeniden başka E-Posta ile kayıt olup tekrar buradan indirecez.Eğer setup indirirsek bir daha kayıt olduğumuzda sisteme giriş yapmayabiliyor.

 

İnstagram Hesabı Arttırma Jarvee

Uygulama Özellikleri 

  • Toplu Mesaj Atma Özelliği 
  • Takipten çıkanlar için Unfollow etme özelliği
  • Saatte ve Günde belirlediğiniz takip etme sınırı 
  • Takip edeceğiniz hedef kitleyi belirleme
  • Like atma
  • Geri takip edenleri ardından çıkma gibi özellikleri vardır

Uygulamayı kullanmak ve ayarlarını yapmak için buradan ulaşabilirsiniz.Uygulamayı en iyi açıklayan ve anlatan videodur.Altyazıları açıp izleyebilirsiniz.

Bu tür yazıların gelmesini istiyorsanız.Girişim ve Gençlik yazılarımıza gözatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir