How I Met Your Mother Dizi Yorumları 2.Bölüm

How I Met Your Mother Dizi Yorumum 2 . Bölüm

How I Met Your Mother İzlediniz mi ?

How I Met Your Mother 2 . Bölüm incelemesi  serimizdir.Bunu okumadan önce birinci seriyi okumak isteseniz buraya tıklayabilirsiniz.Ve size tavsiye küfür etmek istemiyorsanız , bu sitede sizde kötü bir hatıra bıraksın istemiyorsanız,Diziyi izlemediyseniz lütfen okumayın.Çünkü ben diziyi bitirdim. Ve yorumlarım dizinin son sahnesinden bile gelebilir.Bu yazı bir How I Met Your Mother dedikodu yazısı olacak.Okuyan dostlar karşılıklı dizi hakkında duygularınızı paylaşabilirsiniz.Yorumlarınızı bekliyorum.

How I Met Your Mother Dizi tanıtımı

How I Met Your Mother Otobiyografidir !

Ted Mosby

Bu otobiyografi gibi olan , çocuklarına hayatını , annesiyle tanışma hikayesini anlatan ve bu biyografinin sahibi Ted Mosby’dir. 

Bu diziyi aslında Ted’in hayatını merak ettiğimiz için izledik.Bana göre çok fazla duygusal ve kırılgan olan Ted, hiç bir zaman düşünceleri ile hareket etmiyor.Onun için kalbinden ne geçiyorsa o önemli, ki zaten Robin’de takılı kalması ile bunu çok iyi anlayabiliyoruz.Tam bir aile babası , Türkiye’deki kızların çoğunun kalbini çalacak,aklı sekste değil ciddi ilişkide olan , temizliği seven bir adam.Türkiye’de olsa annesinin ayarladığı kızlara İnstagram’dan ”Merhaba 🙂 ” yazan adam olurdu.Büyük ihtimalle annesi her kısır gününde arkadaşlarına benim oğlum mimar çok tatlı çocuk sizin yeğenle bir konuşturalım falan derdi.Ev-İş arası bir hayatı olur,İstanbul’un ortasında yatırım için 1+1 ev alırdı.Fakat tabi Manhattan’da işler böyle yürümüyor.

Olayı Ne şimdi?

Diziye dair hiçbir fikri olmadan başlayan ben, Robin’in gerçekten ”Anne” olduğunu ve dizinin sadece Robin ve arkadaşlar ile anıları arasında gideceğini düşünmüştüm.Ama Ted , çocuklarına o ”Robin Teyzenizdi. ” dediğinde çok şaşırmıştım.Yok artık

Ted Mosby arkadaşları için her şeyi yapan mülayim ama takıntıları olan bir adam.Hep diyorum Ted gibi bir arkadaşım olsa nasıl olur ? Sonra aklıma o takıntıları geliyor,vazgeçiyorum.Arkadaşı için sevdiği kadının peşini bırakıyor.Kendisini reddeden kadına bile her dakika yardımcı oluyor.

Tabi bu kadar iyi bir adam sonunda istediği , kendisinin tıpatıp benzeri olan kadını buluyor. Ama diyorum ya takıntılı işte.Ya sorarlar hani bu annenin hikayesiydi.Biz şimdi o kadar sezon senin Robin’e olan takıntını mı izledik.Püh sana be, seni ezen kadının peşinde hala koşuyorsun. 9 Sezon anlatıyorsun.Utan be kendinden, Bu mu yani. Sen bu musun? Hele o diğer dayandığın kadınlara hiçbir şey demiyorum.Neyse Ted’e kızmalarım bitmicek benim.O yüzden şu sahne ile Ted hakkındaki düşüncelerimi bitiriyorum.

Bu tarz yazılarımız hoşunuza gidiyor ise Blog ve Film Dizi Yorumları sayfasına göz atabilirsiniz.How I Met Your Mother ve Ted hakkındaki görüşlerim sadece bana ait, öznel yargılardır.Sizlerin düşüncelerini , yorumlarını bekliyorum.Bana katılıyor musunuz?

İnstagram adresimizi takip etmediyseniz buradan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir