Freelancer İnternetten Para Kazanmak

Freelancer İnternetten Para Kazanmak

İnternetten Freelancer çalışabileceğiniz ve Para Kazanmak gerçekten artık çok kolay ve konforlu . Bir çok iş veya siteler mevcuttur.Bunların neler olduğunu ve nasıl para kazanacağınızı anlatacağım.

İnternetten Çalışabileceğimiz ve Hemen Başlayabileceğimiz İşler / Freelancer Para Kazanmak

Tisho sizin İnternetten para kazandıran süper bir sitedir.Amacı site üzerinde kıyafet,ev eşyaları tarzı ürün tasarlamak ve eğer satılırsa bundan komisyon kazanmanızı sağlar. İnternet üzerinde gördüğünüz herhangi bir görseli kullanıp sadece 2 3 dakika içinde ürün tasarlayabiliyorsunuz.Site siz tasarladığınız zaman ortalama bir fiyat biçiyor.Siz tasarladığınız üründen ne kadar komisyon isterseniz , fiyatı o miktar da artıyor.50TL olan bir üründen 10 TL komisyon isterseniz satışı bir o kadar gecikebilir.Size kalmış bir şey.Ayda 50 adet ürün tasarlayabiliyorsunuz.Eğer ilkinizi çektiyse siteye uğrayıp dükkan aç / sat butonuna tıklayıp hiç bir ücret ödemeden satış yapabilirsiniz.

İnternetten Para Kazanmak Freelancer - tisho.com

Bu platform üzerinde herhangi bir beceriniz var ise bunun hakkında ihtiyacı olanlara gelir karşılığında becerinizi satabiliyorsunuz.Örnek olarak ; yazdığı şarkı sözlerine beste yaptırmak isteyen birine beste yapabilirsiniz.Ya da sitesinde Seo uyumlu yazar olmak isteyen birinin , ihtiyacını karşılayabilirsiniz.Eğer ki Logo tasarlıyorsanız bir çok firma tasarım ve kartvizit yaptırıyor.Eğer ki ileri düzeyde değilseniz , bu site üzerinden çok güzel gelir elde edebilirsiniz.Site de becerilerinizden bahsedip bunun fiyatını belirlemek ve insanların görmesini sağlamak için ve Freelancer olarak çalışmak için bir kerelik 10 TL ödeme yapmanız gerekiyor.Bir daha herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

bionluk.com-on-liraya-is-yapmak-Freelancer Çalışmak-İnternetten Para Kazanmak

ÖĞREN , GELİŞTİR , Freelancer Para Kazanmak

Bu site üzerinde herhangi bir müşteri aramanıza gerek yok.Sistem ise şu şekilde işliyor; Sizleri tasarlayan ve Freelancer gelir elde etmek isteyen kişiler olduğunuzu varsayıp bu sitede tasarlayan kişi olacağınızı düşünüyorum.Tasarlatan kişiler bir yarışma başlatıyor.Ve bu yarışmayı kazanan kişiye ödül fiyatı belirliyor.Örnek olarak ; Bir Kafe sahibi logo tasarımı yaptırmak istiyor.Ödül olarak 1000 TL Fiyat vereceğini belirtiyor.Bu yarışmaya kaç kişi katıldığını ve tasarım yolladığını gördükten sonra tasarımınıza güveniyorsanız yapabilir.Ve ederinden daha yüksek fiyata satmış olabilirsiniz.

4.Othersapp.com

Kesinlikle tavsiye edebileceğim ve çok fazla etkileşim alabileceğiniz bir sitedir. Üniversite öğrencilerine ek gelir sağlamak amacıyla kurulan bu sitede iş yaptıracak olan kişilerr hemen ulaşabiliyor,mesaj atabiliyorsunuz.Ve çok fazla kolay yapılabilecek işler de mevcuttur.Bir kere halısahaya kaleci olarak arayan kişiye para veren birisi bile vardı.Müşterileriniz ile etkileşim açısından çok daha  hızlı olan bu siteyi herkese öneriyorum.Kazanmak için hangisi en iyisi senin için diye sorsaydınız.Othersapp diyebilirdim.

Freelancer Para Kazanmak Othersapp.com

Yabancı bir sitedir.Geliriniz dolar üzerinden olacaktır,bu bizim işimize geliyor.Öncelikle sqribble.com sitesi üzerinden e-kitap kapağı hazırlayıp , fiveer üzerinden satacağız.Aslında bir çok hizmet satabilirsiniz.Fakat E-kitap kapağı hizmeti hem çok hızlı bir şekilde talep görebiliyor.Ve sizin tasarım zamanınızı çok fazla almıyor.Çünkü ; sqribble gibi bir nimetimiz var.Bir E-Kitap kapağı ortalama 5-15 $ arası satılıyor.

E-Kitap Kapak Tasarımı - Freelancer Fiveer.com

Bu tarz yazılar ilginizi çekiyor ise İş Fikirleri ve Girişimcilik yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir