FATİH TERİM CORONA VİRÜSÜNE YAKALANDI!

Fatih Terim Corona Virüsü 

Fatih Terim ,  Galatasaray Futbol takımı ünlü teknik direktör’ü geçtiğimiz günlerde twitter üzerinden yazdığı şu yazıyla Corona Virüs hastalığına yakalandığını belirtti.

Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere..

Fatih Terim , Corona Virüsü’ne yakalanmadan yaklaşık bir hafta önce bu Corona virüs hakkında hayatı etkilediğini ve hepimizin risk altında olduğunu,Türkiye Futbol Fedarasyonun’a belirtmiş.Maçların iptal edilmesinin,oynanmamasını istemiştir.Hatta şampiyonu seçin,şampiyon olmasak da olur.Benim evlatlarım’ın yani futbolcularım’ın başına bir şey gelmesinden korkuyorum gibi ifadelerde bulunmuştu.İşte O videoyu aşağıya bırakıyorum.İzledikten sonra devam edelim.

Hocamıza  Nereden Bulaştı?

Beşiktaş-Galatasaray Derbisi sonrası Abdülrahim Albayrak gazetecilere hasta olduğunu belirtmişti.Ardından çıkan haberlere göre Abdülrahim Albayrak’ın eşinin de hasta olmasıyla birlikte Corona Virüs sonucu pozitif çıkmıştı.Ardından Fatih Terim ve Hasan Şaşın da  Corona Virüs test sonucunun pozitif çıkmasıyla birlikte görünen o ki Virüs Abdülrahim Albayrak tarafından bulaştığı tahmin ediliyor.Bu Tabi ki de onun elinde olan bir şey değildir.Birinin Elinde olabilecek bir şey var ise o da Türkiye Futbol Federasyonun daha erken bir maç oynatma yasağını getirmesiydi.

Fatih Terim Corona Virüs Olayı Sonrası Kızı

Babasının Corona Virüsü’ne yakalanması üzerine üzüntüsünü ve öfkesine hakim olamayan Merve Terim Çetin Twitter hesabından , Türkiye Futbol Fedarayonuna ve Fatih Terimin Corona Virüsü olduğunu açıklayan yazısı’nın altına yazılan aşağılık ve holiganlık yapılan yazılara cevap olarak, ”Sizin Allah belanızı versin! Hepiniz Allahınızdan bulun!” ifadelerini belirtti.

 

fatih terim corona

Ve Fatih Terim ‘ in Bu hastalığa yakalandıktan sonra, Galatasaray Taraftarları hocasına büyük bir jest yapıp;

-”Hayallerin var senin,Daha bize sözün var.” Çağrısında bulundular.Galatasaray  Taraftarlarının , Terim’e gönderdikleri işte o duygulandıran video.

 

Hocamıza acil Şifalar diler.Ailesine sabır diliyoruz.Ve bugünlerde Galatasaraylı ,Fenerbahçeli,Beşiktaşlı hangi takım olursa olsun.Herkesin bir olmasını ve Holiganlık yapılmamasını rica ediyoruz.Bizim bugünler de birbirimize ihtiyacımız var TÜRKİYE.

Bu tarz yazılarımız için Blog ve Spor kategorilerimize göz atabilirsiniz.

Buradan Merve Çetin‘in Twitter hesabına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir