CSGO Taktikleri

CSGO Taktikleri

En çok oynanan haritalar için sizlere araştırıp paylaşacağımız CSGO Taktikleri yazımızdaki taktikleri uygularsanız , çok büyük etki göreceksiniz.CSGO oyuncuları için olması gereken en önemli şey tabi ki ,  Aim , Kulak  bu ikisini biz değiştiremeyiz.Ama son olarak oyunun %30 u olarak düşündüğüm taktik bilgisini geliştirebilirsiniz.Hadi taktiklere geçelim.

CSGO Taktikleri

Dust 2 Taktikleri

Dust 2 taktiklerinde size paylaşacağım videoyu kesinlikle baştan sona izleyin Türkçe kaynaklar da bu kadar güzel anlatan hiç kimseyi bulamadım.Bu taktikler çok işinize yarayacak.Hangi taktikleri söylediğini dakika dakika yazacağım.

1.Taktik : Short’tan sis ve yanıcı ile girme taktiği veriyor.Video da Başlangıç ile 3. dakikaya kadar short ‘ a girme taktiğinden bahsediyor.Cephaneliğiniz doluysa bir de takım olarak oynuyorsanız.Bu taktik ile yargı dağıtacağınıza eminim.Tabi ki 5 kişilik bir ekip olun,öncesinde.

2.Taktik: 3 Kişi ile Mid’den B 2 kişi ile ise tünelden b taktiğini anlatıyor.Fakat bu biraz daha ekip anlaşması isteyen bir taktik.3 . dakika’dan 4.30’a kadar videoda anlatıyor.

3.Taktik : Long girme taktiğinden bahsediyor.4.30 dan sonuna kadar izleyebilirsiniz.Taktikler gerçekten müthiş dünya kupası maçlarından takımların taktikleri derlenip hazırlanan bir videodur.

 

Mirage Taktikleri / CSGO

1.Taktik : A ‘ ya girme taktiğinden bahsedilen ilk taktiği sis ile 20 saniye sonra rampa’dan a’ya girmiştir.Başlangıçtan 2.dakikaya kadar izleyebilirsiniz.

2.Taktik : Sis ile mid üzerinde short ve ardından b’ye girme taktiğini anlatmıştır.Smokelar’ı nereden atacağınıza dair bilgi vermiştir.2.Dakika’dan 4.30. dakikaya kadar izleyebilirsiniz.

3.Taktik : B girme taktiğinden bahsetmiştir.7.dakika’dan bitene kadar izleyebilirsiniz.Bu taktikler, tekrar söylüyorum ki ekip olarak iş yapar.Tek başınıza uygulayacaksanız,iş yapmayacaktır.

İnferno Taktikleri / CSGO

1.Taktik : Mid yakarak A’ya girme taktiğini anlatmıştır.Taktiği ben sürekli kullanırım.Yanlış bombalama olmadığı sürece çok rahat el kazandıran bir taktiktir.İlk 2 dakikayı izleyebilirsiniz.

2.Taktik : Sis ile pencereden 5 kişi A’ya girme taktiğini anlatmıştır.2 ile 4. dakikaları izleyebilirsiniz.

Bu tarz yazılar ilginizi çekiyorsa Gençlik ve Blog yazılarımıza göz atabilirsiniz.CSGO yazımız hakkında ki düşüncelerini yorumlar da belirtebilirsiniz.

Günlük motivasyon paylaşımları yaptığımız İnstagram adresimizi takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir