Black Mirror Tarzı Diziler

Black Mirror Tarzı Diziler

Black Mirror Tarzı Diziler izlemek isteyenler için dizi önerilerinde bulunduk.Bilim Kurgu sevenler ve Black Mirror dizisini beğenenler önerilerimizi inceleyebilir.

Black Mirror her bölümü bir birinden özel gelecek bilim kurgusu olan dizi bittiğinde boşlukğa düşmüş gibi hissedebiliyorsunuz.Ve bu tarz , gelecek bilim kurgusu olan bir dizi arayışına düştüysen şu an doğru yerdesin. Bahsedeceğim dizileri spoiler içermeden aktarmaya çalışacağım.

Black Mirror Tarzı Diziler Listesi

1. Love , Death & Robots 

IMDB : 8,6

Black Mirror tadında her bölümü farklı olan bu dizi 5 ile 20 dakika arasında kısa bölümlerden oluşuyor. Netflix üzerinden yayınlanan dizide bilim kurgudan korku ve komediye kadar farklı tarzda senaryoları olan bölümleri mevcut.Animasyon yapımlarında ki normalden farklı tarzı ile ön plana çıkan dizi sizleri hayran bırakacak.          1 Sezon ve 18 bölümden oluşuyor.

Love-Death- Black Mirror Tarzı Diziler Robots

2. The Twilight Zone 

IMDB : 9.0

1950-60 ‘ larda geçen bu dizi bölümleri olağanüstü hikayelerden oluşuyor.Her bölümünde farklı karakterler ve hikayelerin işlenmesi Black Mirror dizisine benzeyen kısmı fakat Black Mirror kadar popüler olmaması da gerçekten ilginç.Birbirinden farklı bölümlerden oluşan dizi Black Mirror gibi 5 sezon’dan oluşuyor.

Black Mirror Tarzı Diziler Twilight Zone
En Gizemli Diziler / Black Mirror Tarzı

3. İnside No.9

IMDB : 8.5

Dizi izlediğiniz çoğu diziden farklı olarak her bölüm farklı bir ayrıntıyı sizin görmenizi istiyor. Her bölüm farklı hikayesi fakat her bölüm bir detay üzerine kurulmuştur.O detay ”9” . Her bölüm ”9” rakamı dizinin içinde bir yerde gözüküyor.Fakat ; bunun hikaye ile aslında bir bağlantısı yok. O mekanlar sizin hiç dikkat etmeyeceğiniz ayrıntıları görmenizi sağlıyor.Dizi gerçekten hem iyi ki izlemişim diyeceğiniz harika bir dizidir.Toplam 6 sezon olan bu dizi Netflix üzerinden yayınlanıyor.

İnside No.9 Tv Series Dizi

4.Westworld 

IMDB : 8.7

Eğer ki bilim kurgu – gizem türünde dizileri seviyorsanız ve Black Mirror dizisini beğenerek izlediyseniz kesinlikle izleyin dediğim bir dizidir.

Westworld Dizisi Tv Series

5.11.22.63

IMDB: 8.2

Her bölümü birbirinden farklı olmasa da her bölümü black mirror kadar heyecan vericidir.Bu dizide zaman makinesi ile Kennedy’nin suikastini engellemeye giden birisinin hikayesi anlatılıyor.Geçmiş ,Gelecek arasında giden dizi 1 sezondan oluşuyor.Dolu Dolu izlenilebilecek 1 sezon.

11.22.63 Dizisi Tv Series

Bu tarz yazılar ilginizi çekiyorsa Film ve Dizi Yorumları sayfamıza göz atabilirsiniz . Youtube kanalımızdan öneri videolarımıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir