Acun Ilıcalı’nın Üstlendiği Exatlon Challenge Netflix Türkiye’de

Acun Ilıcalı / Exatlon Challenge Netflix Türkiye’de!

 

Exatlon Challenge ile Netflix camiasına gözünü diken Acun Ilıcalı , Görünen o ki dijital platformlarda da gücünü göstermek istiyor.Türkiye de bir kaç tane Netflix projesi yapıldı.Ottoman Empires,Hakan Muhafız,Atiye gibi kimine göre iyi bulundu.Kimi sadece Türk yapımı olduğu için desteklemek istedi.Kimi ise Türk Yapımcıları bu işi beceremiyor.Netflix de kendimizi gösteremiyoruz,dedi.

Acun Ilıcalı’nın , doğru içerik bulma konusundaki başarısını hepimiz biliyoruz. Yıllardır Türkiye de yaptığı yarışmaları izleyerek ,Reyting sıralamasında hep en üstlere çıkararak , kabul ettiğimizi düşünüyorum.Televizyondan Dijitale doğru giden teknolojinin getirdiği şartlar, Acun Ilıcalının bu adımı atmasının en büyük sebebi olduğunu düşünüyorum.

Exatlon Türkiye Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı ile Exatlon Challenge

 Nasıl Bir Netflix Yapımı Olacak?

Exatlon Challenge , Türkiye’nin ilk Netflix Yarışma programı olacaktır.Acun Ilıcalı ,Dijital sektöre girerken , Youtuberlar olmassa olmaz deyip , çoğu popüler Youtuber ile anlaşmıştır.Ve içinde Doğan Kabak , Gözde Demiral, Elanur Pat , Hayrettin,Orkun Işıtmak ,Oğuzhan Uğur gibi isimlerin olduğu 18 Youtuber ve Yayıncıyı dahil etmiştir.

Netflix’de yayınlanacak olan Exatlon Challenge , Reality Show tarzında olacak.Yarışmacılar aynı evde yaşayacak.İzlediyseniz eğer Fear Factor ile İtopya yarışmalarının harmanlanması gibi düşünebilirsiniz.

 Exatlon Challenge da Bizleri Neler Bekliyor?  

Bu yarışma bir Reality Şov programı olacağı için Yani her şey gerçek şov.Bu yüzden örnek olarak yarışma da aynı evde kalacakları için ev içinde yaşananlar her şey gerçek oluyor.En azından yabancı Reality şovlarda öyle gördük.Tabi ki , Türk yapımların da böyle gerçek olayları göremeyeceğiz.İçinde sansürü olacaktır,ben öyle düşünüyorum.Birbirleriyle öpüşen birilerini göremeyeceksiniz , diye tahmin ediyorum.Çünkü,yıllarca Televizyonculuk yapan Acun Ilıcalı,Türkiye’nin tepkisini , olabilecekleri kestirebiliyor.Bu yüzden kendince sansürü olan bir şov izleyeceğiz.Fakat ben bu yapımın başarılı olacağını ve kitlesinin sadece Türkiye ile sınırlı kalmayacağını düşünüyorum.Acun Ilıcalının vardır bir  bildiği diyorum.

Ve buraya not olarak bırakmak istiyorum.Şampiyon Hayrettin olacak.

Exatlon Challenge Fragmanı 

Yazıyı beğendiyseniz bu tarz yazıları okumak için  Blog ve Gençlik yazılarında bulabilirsiniz

İnstagram sayfamızı takip etmek için tıklayabilirsiniz.Motivasyon,Gişimcilik adına paylaşımlar yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir